SākumlapaVatikāna Radio
Vatikāna Radio   
citas valodas  


Click on the dates listed below
to find out the coming special events live on Vatican Radio




Upcoming Events

- Sunday, 24/08/2014
- Wednesday, 27/08/2014
- Thursday, 28/08/2014
- Sunday, 31/08/2014
- Monday, 01/09/2014
- Wednesday, 03/09/2014
- Thursday, 04/09/2014
- Sunday, 07/09/2014
- Thursday, 11/09/2014
- Saturday, 13/09/2014
- Sunday, 14/09/2014
- Wednesday, 17/09/2014
- Thursday, 18/09/2014


Par mums Raidījumu laiks Rakstīt redakcijai VR produkcija Saites Citas valodas Svētais Krēsls Vatikāns Pāvesta liturģiskie dievkalpojumi
Visas tiesības aizsargātas.© Webmaster / Atsauksmes / Lietošanas noteikumi / Reklāma